top of page
top-view-red-roses-valentines-day-gray-background-color-love-couple-lover-feeling-heart-wo

Bu Bayramda

Toplu Mesaj Yok!

 

Bayramlaşmak güzel de, bu toplu mesaj işine aslında hiçbirimiz ısınamadık değil mi?

Gelin bu bayramda bir değişiklik yapalım.

İyilik Şampiyonası’ndaki bayram göreviniz aslında deneysel bir oyun. Sonuçlarını ve alacağınız tepkileri biz de en az sizler kadar merak ediyoruz.

 
 
 

GÜMÜŞ

01

Bayram ziyareti yapabileceğiniz birisini seçin, üşenmeyin, bu bayram kalkıp onun yanına gidin ve “Toplu Mesaj Yok!” kartıyla birlikte fotoğrafınızı çekin. Takım olarak bizimle toplam 10 farklı ziyaretten fotoğraf paylaşmalısınız.

 

02

Telefon rehberinizi açın. İçinden 10 kişi seçip seçtiğiniz kişilere “ismiyle” hitap eden, “sadece onlara özel olan”, birbirlerinden farklı olan bayram mesajları atın. Kutlama mesajlarınızın içeriğinden ziyade attığınız kişiye ismiyle hitap etmeniz önemli. Meşgul değillerse ve cevap verirlerse, onların cevaplarıyla birlikte mesajlarınızın ekran görüntülerini alın. Takım olarak drive linkine toplam 40 mesajın görüntüsünü yüklemelisiniz.

 

03

Çektiğiniz en az 10 fotoğrafı #iyilikşampiyonası, #iyibayramlar ve #toplumesajyok etiketleri ile paylaşın. Karşı taraftan izin almanız halinde, mesajlarınızın ekran görüntülerini de paylaşabilirsiniz!

 

Puanlama

  • En az farklı 10 kişiyi ziyaret edip “Toplu Mesaj Yok” kartıyla fotoğraf çektiren,

  • Önceki maddedeki en az 10 fotoğrafı sosyal medyada paylaşan,

  • En az 40 kişinin bayramını özel bir mesajla kutlayan ve bunu ekran resimleriyle kanıtlayan takımlar 100 baz puan alır.

Görev Türü: GÜMÜŞ

PUANLAMA TABLOSU

 

Not:   Bu görev için hiçbir hazır mesaj şablonu kullanamazsınız. Mesajları kendiniz yazmalısınız. Mesajın karşı tarafa özelleştirilebilir bir içeriği kapsayacak kadar uzun olduğundan emin olmayı unutmamalısınız. 

 
bottom of page